StarTech.com DisplayPort to DVI Video Adapter Converter - DisplayPort Male Digital Audio/Video
|
9,86 EUR 9,93 EUR |
|||||||||||
|
( 11,73 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|||||||||||
| Delivery time on requestinfo_outline | |||||||||||
| Lieske Part No.: | 616020 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mfg Part No: | DP2DVI2 | ||||||||||
| UPC/EAN: | 0065030836869 | ||||||||||
| Weight: | 0.05 kg | ||||||||||
|
Graduated prices net
|
|||||||||||
Product information for StarTech.com DP2DVI2:
| Design | |
| Cable length | 0.15 m |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 42 mm |
| Height | 17 mm |
| Empty weight | 45.4 g |
| Length | 51 mm |
| Ports & interfaces | |
| Gender | Male/Female |
| Connector 2 | DVI |
| Connector 1 | Display Port |
| Packaging data | |
| Package depth | 109 mm |
| Package length | 109.00 mm |
| Package height | 209 mm |
| Package weight | 40 (tbc) g |
| Package width | 14 mm |
Questions & answers
What is the delivery time of StarTech.com DisplayPort to DVI Video Adapter Converter - DisplayPort Male Digital Audio/Video?
The article StarTech.com DisplayPort to DVI Video Adapter Converter - DisplayPort Male Digital Audio/Video is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
According to our experience the article is ready for dispatch within 1 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of StarTech.com DP2DVI2 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you StarTech.com DisplayPort to DVI Video Adapter Converter - DisplayPort Male Digital Audio/Video always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on StarTech.com DisplayPort to DVI Video Adapter Converter - DisplayPort Male Digital Audio/Video if you choose payment in advance on ordering.
In addition, you can save money with our attractive graduation prizes with every purchase. If you buy a minimum of 25 pieces of StarTech.com DisplayPort to DVI Video Adapter Converter - DisplayPort Male Digital Audio/Video we can offer you a price of 9,71 EUR per piece. The more you buy, the cheaper the article will be.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
