Equip VGA cable Verl. HD15 St/Bu 3.00m 1920x1080/60Hz sw polybag
|
4,45 EUR |
|
|
( 5,30 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >50 pieces | |
| Lieske Part No.: | 673855 |
|---|---|
| Mfg Part No: | 118801 |
| UPC/EAN: | 4015867513873 |
| Weight: | 0.23 kg |
| Design | |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Height (with stand) | 377 mm |
| Weight with stand | 6300 g |
| Width | 703 mm |
| Width (with stand) | 703 mm |
| Depth | 43 mm |
| Height | 328 mm |
| Depth (with stand) | 259 mm |
| Weight | 4900 g |
| Ports & interfaces | |
| DVI port | Yes |
| PC Audio in | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Headphone out | Yes |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Power | |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class | Unspecified |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 34 W |
| Networking | |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | No |
| Display | |
| Supported video modes | 1080p, 720p |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Pixel pitch | 0.2628 x 0.2628 mm |
| Display | LED |
| Display brightness | 250 cd/m |
| DDC/CI | Yes |
| Display number of colours | 16.77 M |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1080 |
| Display diagonal | 29 " |
| Display technology | IPS |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Color gamut | 100 % |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 5000000:1 |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Display sRGB | Yes |
| Certificates | |
| EPEAT compliance | Gold |
| Certification | TCO6.0, UL(cUL), TUV-GS, FCC-B, CE, CB, VCCI, ISO13406-2, EPA, ROHS, REACH |
| Packaging content | |
| Cables included | AC, HDMI |
| Ergonomics | |
| Tilt adjustment | Yes |
| Stand-by LED | Yes |
| Tilt angle | -5 - 20 |
| VESA mounting interfaces | 75 x 75 mm |
| LED indicators | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Height adjustment | 130 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Power LED | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Multimedia | |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of loudspeakers | 2 |
| RMS rated power | 10 W |
| Thin Client | |
| Thin client installed | No |
Questions & answers
What is the delivery time of Equip VGA cable Verl. HD15 St/Bu 3.00m 1920x1080/60Hz sw polybag?
The article Equip VGA cable Verl. HD15 St/Bu 3.00m 1920x1080/60Hz sw polybag is currently in stock
According to our experience the article is ready for dispatch within 6 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of Equip 118801 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Equip VGA cable Verl. HD15 St/Bu 3.00m 1920x1080/60Hz sw polybag always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Equip VGA cable Verl. HD15 St/Bu 3.00m 1920x1080/60Hz sw polybag if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.





