EFB Elektronik K5515.2 EFB RJ45 Patch cable S/FTP Cat.6 LSZH 2m BLACK pure copper Length imprint on bend relief patented
|
4,06 EUR |
|
|
( 4,83 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >50 pieces | |
| End-Of-Life: | 25. Jan 2025 |
|---|---|
| Lieske Part No.: | 120077 |
| Mfg Part No: | K5515.2 |
| UPC/EAN: | 4049759021603 |
| Weight: | 0.07 kg |
| Features | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Colour of product | Black |
| Page yield | 20000 pages |
| Compatible products | OKI C710 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 1308 g |
| Package width | 372 mm |
| Package depth | 149 mm |
| Package height | 231 mm |
Questions & answers
What is the delivery time of EFB Elektronik K5515.2 EFB RJ45 Patch cable S/FTP Cat.6 LSZH 2m BLACK pure copper Length imprint on bend relief patented?
The article EFB Elektronik K5515.2 EFB RJ45 Patch cable S/FTP Cat.6 LSZH 2m BLACK pure copper Length imprint on bend relief patented is currently in stock
According to our experience the article is ready for dispatch within 6 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of EFB Elektronik K5515.2 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you EFB Elektronik K5515.2 EFB RJ45 Patch cable S/FTP Cat.6 LSZH 2m BLACK pure copper Length imprint on bend relief patented always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on EFB Elektronik K5515.2 EFB RJ45 Patch cable S/FTP Cat.6 LSZH 2m BLACK pure copper Length imprint on bend relief patented if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
