
| Lieske Part No. | 120077 |
|---|---|
| Mfg Part No | K5515.2 |
| EAN-Code | 4049759021603 |
| Manufacturer | EFB Elektronik |
| Here only | 4,06 EUR
4,83 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Colour of product | Black |
| Page yield | 20000 pages |
| Compatible products | OKI C710 |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 1308 g |
| Package width | 372 mm |
| Package depth | 149 mm |
| Package height | 231 mm |