APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm
Your rating:
Average rating
Rating for APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm
( 0 / 5 ) 0 ratings
Delivery time on requestinfo_outline
1x APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm
Lieske Part No.:108655
Mfg Part No: AP9881
UPC/EAN: 731304198741
Weight:0.46 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Colour of productBlack
Output connections(1)BS 1363
Input connection typeIEC-320 C14
Cable length0.61 m
Nominal input voltage230 V
Maximum total current draw per phase10 A
Dimensions (WxDxH)100 x 100 x 300 mm
Questions & answers
What is the delivery time of APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm?
The article APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on APC Power Cord - 10A-230V-IEC-320 C14 to UK rec - 610mm if you choose payment in advance on ordering.
Searching
Search is performed.
Please be patient ...
Fehlende Felder
Close
Product in the shopcart
The following item has been put into your shopping cart by our system:
1x APC AP9881 - Power Cord 10A 230V IEC 320 C14 UK rec 610mm
Sum of all articles in cart
plus VAT
Enquiry: APC AP9881 - Power Cord 10A 230V IEC 320 C14 UK rec 610mm