ZEBRA ZT61043-T0E01C0Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x Zebra ZT610, 12 dots/mm (300 dpi), disp., RFID, ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet
Lieske Part No.:520903
Mfg Part No: ZT61043-T0E01C0Z
Weight:27.24 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT61043-T0E01C0Z:
label printer, industrial printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 305 mm/s, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet (10/100/1000 Mbit), emulation: ZPL, ZPLII, XML, RAM: 1 GB, Flash: 2GB, display, RFID, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable