ZEBRA ZT41146-D9E0000Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
Lieske Part No.:106481
Mfg Part No: ZT41146-D9E0000Z
Weight:19.15 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT41146-D9E0000Z:
label printer, midrange printer, thermal transfer, 24 dots/mm (600 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203 mm, speed (max.): 254 mm/s, cutter (catch tray), linerless platen, display (touch screen, colour), real time clock, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, emulation: ZPL, ZPLII, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable