ZEBRA ZQ51-BUW100E-00
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x Zebra ZQ511, BT, Wi-Fi, 8 dots/mm (203 dpi), linerless
Lieske Part No.:1643136
Mfg Part No: ZQ51-BUW100E-00
Weight:0.9 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZQ51-BUW100E-00:
mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 51mm, speed (max.): 127 mm/s, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), linerless platen, Black Mark Sensor, Gap Sensor, incl.: battery, 3250mAh