Meanwell WDR-480-24Meanwell WDR-480-24
Meanwell WDR-480-24
This image may differ from the desired article.
Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline
In Stock: >10 pieces
1x Synergy 21 LED power adapter - 24V 480W Meanwell DIN rail
Lieske Part No.:697774
Mfg Part No: WDR-480-24
Weight:1.7 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for Meanwell WDR-480-24:
WDR 480-24Hutschienen mounting Input: 180-550VAC, 254-780VDCAusgang: 20A, 24V DC, 240 Watt Operating temperature: -30 ° C to + 70 ° CLxBxH 85.5 * 125.2 * 128,5mmSchutzkennzeichen: See Meanwell Datasheet
Questions & answers
What is the delivery time of Synergy 21 LED power adapter - 24V 480W Meanwell DIN rail?
The article Synergy 21 LED power adapter - 24V 480W Meanwell DIN rail is currently in stock
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Synergy 21 LED power adapter - 24V 480W Meanwell DIN rail always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Synergy 21 LED power adapter - 24V 480W Meanwell DIN rail if you choose payment in advance on ordering.
Fitting accessory for Synergy 21 LED power adapter - 24V 480W Meanwell DIN rail
Synergy 21 rail Synergy 21 LogoSynergy 21 rail Length: 1mMaterial: Stahlgelocht35mm x 7.5mm