Meanwell WDR-480-24
Meanwell WDR-480-24 - Synergy 21 LED power adapter 24V 480W DIN rail
Light Systems > Accessories > LED-Drivers 24V
Lieske Part No. 697774
Mfg Part No WDR-480-24
EAN-Code
Manufacturer Meanwell
Further information for Meanwell WDR-480-24 - Synergy 21 LED power adapter 24V 480W DIN rail
WDR 480-24Hutschienen mounting Input: 180-550VAC, 254-780VDCAusgang: 20A, 24V DC, 240 Watt Operating temperature: -30 ° C to + 70 ° CLxBxH 85.5 * 125.2 * 128,5mmSchutzkennzeichen: See Meanwell Datasheet
This is an offer of:
Lieske Elektronik e.K.
Reutener Str. 10
79279 Vörstetten
https://industry-electronics.com
Tel. 07666/88499-0
Fax. 07666/88499-111
Diesen Artikel finden Sie unter:
industry-electronics.com/artikel/697774
qrcode für Meanwell WDR-480-24 - Synergy 21 LED power adapter 24V 480W DIN rail