Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA
Your rating:
Average rating
Rating for Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA
( 4.5 / 5 ) 20 ratings
Lts Licht und Leuchten 635927
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA
Lieske Part No.:615042
Mfg Part No: 635927
UPC/EAN: 4043544384133
Weight:0.12 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for Lts Licht und Leuchten 635927:
Light source: LED module | 830 | CRI 80 | 3000 K
Lifespan: L90 B50 50,000 h / L80 B50 100,000 h / L80 B20 50,000 h
EPREL light sources: 891018
System power: 24.8 W
Luminaire luminous flux: 2770 lm
System efficiency: 111.69 lm/W
Module efficiency: 133 lm/W
UGR 4H/8H 70/50/20: 17.4/17.4 (C0/C90)
Beam angle: 61°
Protection class: I
Protection type: IP20
Standards: CE,RoHS
Outside diameter: 180 mm
Height: 200 mm
Weight: 3,040 kg
Type: TPSA 180.3030.11/DALI
Questions & answers
What is the delivery time of Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA?
The article Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Lts Licht und Leuchten 635927 LTS TPSA 180.3030.11 / DALI, surface-mounted downlight LED 34W 830 Topas TPSA via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
Searching
Search is performed.
Please be patient ...
Fehlende Felder
Close
Product in the shopcart
The following item has been put into your shopping cart by our system:
1x Lts Licht und Leuchten TPSA 180.3030.11/DALI - LTS TPSA 180 3030 11 / DALI surface mounted