FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC
Your rating:
Average rating
Rating for FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC
( 4.5 / 5 ) 6 ratings
FHF 21300401
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC
Lieske Part No.:164900
Mfg Part No: 21300401
UPC/EAN: 4250235504231
From piecesPrice per pieces
Product information for FHF 21300401:
Small electronic buzzer for control panel and desk installation Housing: Plastic Installation in 28 mm hole EKS as continuous tone, EKSP as pulse tone Volume approx. 90 dB(A)
Electronic buzzer EKSP 24 VDC
Nominal voltage: 24 V
Current type: DC
Current consumption: 0.03 A
Housing color: gray
Tone type: Pulse tone
Mounting type: Built-in
Transformer built-in: No
Temperature range: -20 - +70 °C
Dimension H: 43 mm
Dimension W: 43 mm
Dimension D: 50 mm
Type: EKSP24VDC
Questions & answers
What is the delivery time of FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC?
The article FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on FHF 21300401 Funke Electronic buzzer EKSP 24VDC if you choose payment in advance on ordering.
Searching
Search is performed.
Please be patient ...
Fehlende Felder
Close
Product in the shopcart
The following item has been put into your shopping cart by our system:
1x FHF EKSP24VDC -