FHF 21220413 Hooter HPO24VDC,
Your rating:
Average rating
Rating for FHF 21220413 Hooter HPO24VDC,
( 4.4 / 5 ) 18 ratings
FHF 21220413
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x FHF 21220413 Hooter HPO24VDC,
Lieske Part No.:556926
Mfg Part No: 21220413
UPC/EAN: 4250235502725
Weight:0.12 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for FHF 21220413:
Small horn HPO 24 VDC
Housing color: gray
Housing material: plastic
Volume: 92 dB
Nominal voltage: 24 V
Protection class (IP):(IP43
Current type: DC
Current consumption: 0.07 A
Temperature range: -20 - +60 °C
Dimension H: 63 mm
Dimension W: 75 mm
Dimension D: 80 mm