Equip patch panel 24x RJ45 Cat6A 48,3 cm ( 19 inch ) FTP 1U Premium light gray
|
11,41 EUR |
|
|
( 13,58 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >50 pieces | |
| Lieske Part No.: | 464347 |
|---|---|
| Mfg Part No: | 769326 |
| UPC/EAN: | 4015867237533 |
| Weight: | 0.66 kg |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 344.5 mm |
| Weight | 4500 g |
| Width | 416 mm |
| Height | 46.5 mm |
| Performance | |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 8 |
| Megapixel | 1.3 MP |
| Number of simultaneous touchpoints (Windows 7) | 10 |
| Ports & interfaces | |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| Cables included | AC,DVI,USB |
| Power | |
| Power consumption (typical) | 20 W |
| Power consumption (standby) | 2 W |
| Power supply type | AC/DC |
| Display | |
| Separate H/V sync | Yes |
| Display brightness | 225 cd/m |
| Response time | 14 ms |
| Pixel pitch | 0.294 x 0.294 mm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Display | IPS |
| Viewing angle, vertical | 178 |
| Display diagonal | 19 " |
| Display viewable area (HxV) | 376.5 x 301.1 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Digital horizontal frequency | 31.4 - 80 kHz |
| Display resolution | 1280 x 1024 pixels |
| Aspect ratio | 5:4 |
| Digital vertical frequency | 56 - 75 Hz |
| Display diagonal (metric) | 48 cm |
| Ergonomics | |
| Wall mountable | Yes |
| VESA mounting interfaces | 100 x 100 mm |
Questions & answers
What is the delivery time of Equip patch panel 24x RJ45 Cat6A 48,3 cm ( 19 inch ) FTP 1U Premium light gray?
The article Equip patch panel 24x RJ45 Cat6A 48,3 cm ( 19 inch ) FTP 1U Premium light gray is currently in stock
According to our experience the article is ready for dispatch within 6 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of Equip 769326 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Equip patch panel 24x RJ45 Cat6A 48,3 cm ( 19 inch ) FTP 1U Premium light gray always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Equip patch panel 24x RJ45 Cat6A 48,3 cm ( 19 inch ) FTP 1U Premium light gray if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.





