DELOCK Cable High Speed HDMI with Ethernet - HDMI-A male > HDMI Micro-D male 3D 4K 0.25 m Slim High Quality
|
12,45 EUR 12,46 EUR |
|
|
( 14,82 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time on requestinfo_outline | |
| Lieske Part No.: | 978487 |
|---|---|
| Mfg Part No: | 85147 |
| UPC/EAN: | 4043619851478 |
| Weight: | 0.01 kg |
| Design | |
| VESA mounting | Yes |
| VESA mounting interfaces | 400 x 400 mm |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1529 mm |
| Depth | 84 mm |
| Height | 925 mm |
| Weight | 50100 g |
| Performance | |
| Picture-in-Picture | Yes |
| HDCP | Yes |
| Technical details | |
| Number of simultaneous touchpoints | 6 |
| LED backlighting type | Edge-Lit LED |
| USB connector type | USB Type-A,USB Type-B |
| Touch screen type | Infrared |
| Ports & interfaces | |
| VGA (D-Sub) input ports | 1 |
| USB ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB version | 2.0/3.0 (3.1 Gen 1) |
| RS-232 interface | Yes |
| HDMI ports quantity | 4 |
| S-Video in | Yes |
| PC Audio in | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Component video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| USB port | Yes |
| DVI port | No |
| Packaging data | |
| Handheld remote control | Yes |
| Package weight | 68200 g |
| Cables included | USB,VGA |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Audio | |
| RMS rated power | 20 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Other features | |
| Wi-Fi | Yes |
| Display | |
| Display type | LCD |
| Pixel pitch | 0.63 x 0.63 mm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Display brightness | 360 cd/m |
| Supported video modes | 1080p |
| Touchscreen | Yes |
| Display diagonal | 65 " |
| HD type | Full HD |
| Response time | 6.5 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
Questions & answers
What is the delivery time of DELOCK Cable High Speed HDMI with Ethernet - HDMI-A male > HDMI Micro-D male 3D 4K 0.25 m Slim High Quality?
The article DELOCK Cable High Speed HDMI with Ethernet - HDMI-A male > HDMI Micro-D male 3D 4K 0.25 m Slim High Quality is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
According to our experience the article is ready for dispatch within 16 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of DELOCK 85147 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you DELOCK Cable High Speed HDMI with Ethernet - HDMI-A male > HDMI Micro-D male 3D 4K 0.25 m Slim High Quality always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on DELOCK Cable High Speed HDMI with Ethernet - HDMI-A male > HDMI Micro-D male 3D 4K 0.25 m Slim High Quality if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
