
| Lieske Part No. | 978487 |
|---|---|
| Mfg Part No | 85147 |
| EAN-Code | 4043619851478 |
| Manufacturer | DELOCK |
| Here only | 12,45 EUR
14,82 EUR incl. VAT
|
| Design | |
| VESA mounting | Yes |
| VESA mounting interfaces | 400 x 400 mm |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Height | 925 mm |
| Weight | 50100 g |
| Width | 1529 mm |
| Depth | 84 mm |
| Performance | |
| Picture-in-Picture | Yes |
| HDCP | Yes |
| Technical details | |
| USB connector type | USB Type-A,USB Type-B |
| Touch screen type | Infrared |
| Number of simultaneous touchpoints | 6 |
| LED backlighting type | Edge-Lit LED |
| Ports & interfaces | |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB version | 2.0/3.0 (3.1 Gen 1) |
| RS-232 interface | Yes |
| HDMI ports quantity | 4 |
| S-Video in | Yes |
| PC Audio in | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Component video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| USB port | Yes |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) input ports | 1 |
| USB ports quantity | 2 |
| Packaging data | |
| Handheld remote control | Yes |
| Package weight | 68200 g |
| Cables included | USB,VGA |
| Power | |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Audio | |
| RMS rated power | 20 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Other features | |
| Wi-Fi | Yes |
| Display | |
| Contrast ratio (typical) | 5000:1 |
| Display brightness | 360 cd/m |
| Supported video modes | 1080p |
| Touchscreen | Yes |
| Display diagonal | 65 " |
| HD type | Full HD |
| Response time | 6.5 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display type | LCD |
| Pixel pitch | 0.63 x 0.63 mm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |