ZEBRA ZT61043-T0E0100Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline
In Stock: >50 pieces
1x Zebra ZT610, 12 dots/mm (300 dpi), disp., ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet
Lieske Part No.:641665
Mfg Part No: ZT61043-T0E0100Z
Weight:27.74 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT61043-T0E0100Z:
label printer, industrial printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 305 mm/s, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet (10/100/1000 Mbit), emulation: ZPL, ZPLII, XML, RAM: 1 GB, Flash: 2GB, display, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable