ZEBRA ZT51042-T1E0000Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x Zebra ZT510, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, disp., ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet
Lieske Part No.:620533
Mfg Part No: ZT51042-T1E0000Z
Weight:26.61 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT51042-T1E0000Z:
label printer, industrial printer, thermal transfer, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 305 mm/s, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet (10/100/1000 Mbit), emulation: ZPL, ZPLII, XML, RAM: 512 MB, Flash: 2GB, cutter, display, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable