ZEBRA ZT41143-T0E00C0Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline
In Stock: >10 pieces
Lieske Part No.:1539889
Mfg Part No: ZT41143-T0E00C0Z
Weight:18.72 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT41143-T0E00C0Z:
label printer, midrange printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 254 mm/s, USB (2x), RS232, Bluetooth, Ethernet, emulation: EPL, ZPL, ZPLII, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, display (colour), real time clock, RFID (UHF), incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable