ZEBRA ZT41143-T0B0000Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
Lieske Part No.:1902893
Mfg Part No: ZT41143-T0B0000Z
Weight:19.31 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT41143-T0B0000Z:
label printer, midrange printer, thermal transfer, print, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 254 mm/s, USB (2x), USB Host, RS232, Bluetooth (iOS), Ethernet (10/100 Mbit), emulation: EPL, ZPL, ZPLII, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, incl.: display (colour), real time clock, order separately: interface cable, power cable