Mfg Part No: ZT41142-T0EG000Z
Weight:18.7 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT41142-T0EG000Z:
label printer, midrange printer, thermal transfer, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203 mm, speed (max.): 356 mm/s, display (touch screen, colour), real time clock, USB (2x), RS232, Bluetooth (Class 5.3), Ethernet, Wi-Fi (802.11ax), RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, emulation: EPL, ZPL, ZPLII, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable