ZEBRA ZT41142-T0E0000Z
This image may differ from the desired article.
Delivery time from supplier's stock (ca.) 16 workdaysinfo_outline
In Stock: >100 pieces
Lieske Part No.:1539882
Mfg Part No: ZT41142-T0E0000Z
Weight:18.48 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT41142-T0E0000Z:
label printer, midrange printer, thermal transfer, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 356 mm/s, USB (2x), RS232, Bluetooth (class 4.1), Ethernet, emulation: EPL, ZPL, ZPLII, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, display (colour), real time clock, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable