ZEBRA ZT11143-T0E000FZ
This image may differ from the desired article.
Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline
In Stock: >10 pieces
1x Zebra ZT111, 12 dots/mm (300 dpi), ZPLII, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet
Lieske Part No.:1993854
Mfg Part No: ZT11143-T0E000FZ
Weight:9.15 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for ZEBRA ZT11143-T0E000FZ:
label printer, thermal transfer, resolution: 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 152 mm/s, USB, USB Host, RS232, Bluetooth (BLE), Ethernet (10/100 Mbit), ZPLII, RAM: 128 MB, Flash: 128 MB, incl.: power supply unit, power cable (EU, UK)