| Mfg Part No: | HLG-150H-24B | ||||||||||
| UPC/EAN: | 4038816936820 | ||||||||||
| Weight: | 1.14 kg | ||||||||||
Graduated prices net
Product information for Synergy 21 HLG-150H-24B:
Questions & answers
What is the delivery time of Synergy 21 LED Power Supply - 24V 150W dimmable meanwell?
The article Synergy 21 LED Power Supply - 24V 150W dimmable meanwell is currently in stock
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Synergy 21 LED Power Supply - 24V 150W dimmable meanwell always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Synergy 21 LED Power Supply - 24V 150W dimmable meanwell if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Synergy 21 LED Power Supply - 24V 150W dimmable meanwell via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
This product is recommended as accessory for
Synergy 21 LED Flex Strip neutral white DC24V 120W IP20 CRI>90 2216 *Project*