Meanwell LPV-150-12
Synergy 21 power supply - 12V 120W Mean Well IP67
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >100 pieces | |
| Lieske Part No.: | 341822 |
|---|---|
| Mfg Part No: | LPV-150-12 |
| Weight: | 0.74 kg |
Product information for Meanwell LPV-150-12:
For exact technical details, please refer to the data sheet.
Questions & answers
What is the delivery time of Meanwell LPV-150-12 Synergy 21 power supply - 12V 120W Mean Well IP67?
The article Meanwell LPV-150-12 Synergy 21 power supply - 12V 120W Mean Well IP67 is currently in stock
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Meanwell LPV-150-12 Synergy 21 power supply - 12V 120W Mean Well IP67 always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Meanwell LPV-150-12 Synergy 21 power supply - 12V 120W Mean Well IP67 if you choose payment in advance on ordering.
This product is recommended as accessory for
Synergy 21 LED Flex Strip green DC24V 72W IP68