Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew.
Your rating:
Average rating
Rating for Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew.
( 5 / 5 ) 1 ratings
JUNG LS189AWW
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew.
Lieske Part No.:1774414
Mfg Part No: LS189AWW
UPC/EAN: 4011377999848
Weight:0.0002 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for JUNG LS189AWW:
Ejection plug device (coded)
Material: Thermoplastic
Dimensions (W x H): 70 x 70 mm
Type: LS 189 A WW
Questions & answers
What is the delivery time of Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew.?
The article Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew. is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew. always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew. if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Jung LS189AWW cover for discharge connector. for Ackermann Type 74189A and 74189L alpinew. via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
Searching
Search is performed.
Please be patient ...
Fehlende Felder
Close
Information
Dear customers and visitors,
Due to the public holiday, we are closed today, 14th May 2026.
Ok
Product in the shopcart
The following item has been put into your shopping cart by our system:
1x JUNG LS 189 A WW (LS189AWW)
Sum of all articles in cart
plus VAT
Enquiry: JUNG LS 189 A WW (LS189AWW)