JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß
Your rating:
Average rating
Rating for JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß
( 5 / 5 ) 1 ratings
JUNG A5520.30WW
This image may differ from the desired article.
Delivery time from supplier's stock (ca.) 2 workdaysinfo_outline
In Stock: >10 pieces
1x JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß
Lieske Part No.:635024
Mfg Part No: A5520.30WW
UPC/EAN: 4011377148789
From piecesPrice per pieces
Product information for JUNG A5520.30WW:
according to DIN EN 61008-1 (VDE 0664-10) and DIN EN 61008-2-1 (VDE 0664-11)
Rated residual current: 30 mA
Rated voltage: AC 230 V ~, 50/60 Hz
Rated current: 16 A
Rated residual current: 30 mA
Ambient temperature: ?25 ... +40 °C
Type: A5520.30WW
Questions & answers
What is the delivery time of JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß?
The article JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß is currently in stock
How can I buy the item at a lower price?
We offer you JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of JUNG A5520.30WW FI-SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V m.Berührungss.alpinweiß via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
1x JUNG A5520.30WW - FI SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V Berührungss alpinweiß
Sum of all articles in cart
plus VAT
Enquiry: JUNG A5520.30WW - FI SCHUKO outlet (RCD) 16A 250V Berührungss alpinweiß