Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black
Your rating:
Average rating
Rating for Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black
( 0 / 5 ) 0 ratings
JUNG A5520.30SW
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black
Lieske Part No.:1347288
Mfg Part No: A5520.30SW
UPC/EAN: 4011377148772
From piecesPrice per pieces
Product information for JUNG A5520.30SW:
according to DIN EN 61008-1 (VDE 0664-10) and DIN EN 61008-2-1 (VDE 0664-11)
Rated residual current: 30 mA
Rated voltage: AC 230 V ~, 50/60 Hz
Rated current: 16 A
Rated residual current: 30 mA
Ambient temperature: ?25 ... +40 °C
Type: A5520.30SW
Questions & answers
What is the delivery time of Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black?
The article Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Jung A5520.30SW FI-SCHUKO socket 30mA series A black if you choose payment in advance on ordering.
1x JUNG FI SCHUKO socket 30mA series A black - A5520.30SW
Sum of all articles in cart
plus VAT
Enquiry: JUNG FI SCHUKO socket 30mA series A black - A5520.30SW