FHF 21225207 HORN 60HZ HPW11/240VAC,
Your rating:
Average rating
Rating for FHF 21225207 HORN 60HZ HPW11/240VAC,
( 4.4 / 5 ) 9 ratings
FHF 21225207
This image may differ from the desired article.
Delivery time on requestinfo_outline
1x FHF 21225207 HORN 60HZ HPW11/240VAC,
Lieske Part No.:101943
Mfg Part No: 21225207
UPC/EAN: 4250235503456
Weight:0.12 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for FHF 21225207:
Signal horn HPW 11 240 VAC 60 Hz
Housing color: gray
Housing material: plastic
Volume: 108 dB
Nominal voltage: 240 V
Protection class (IP):(IP55
Current type: AC
Current consumption: 0.07 A
Temperature range: -20 - +60 °C
Dimension H: 345 mm
Dimension W: 140 mm
Dimension D: 133 mm