LSA+ TK Schaltdraht YV 2x0,6/1,1 weiss/blau, PVC, 100m Rolle
|
32,14 EUR 32,70 EUR |
|
|
( 38,25 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time on requestinfo_outline | |
| Lieske Part No.: | 122164 |
|---|---|
| Mfg Part No: | 46100.100 |
| UPC/EAN: | 4049759067090 |
| Weight: | 1 kg |
Product information for 46100.100:
| Features | |
| Print technology | Inkjet |
| Compatible products | HP Thinkjet, Quietjet, Paintjet, Deskjet |
| Colour | Yes |
| Printing colours | Red |
| Quantity | 1 |
| Capacity | 3 ml |
| Page yield | 750000 pages |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 90 g |
| Other features | |
| Package dimensions (WxDxH) | 70 x 38 x 114 mm |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 40 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
Questions & answers
What is the delivery time of LSA+ TK Schaltdraht YV 2x0,6/1,1 weiss/blau, PVC, 100m Rolle?
The article LSA+ TK Schaltdraht YV 2x0,6/1,1 weiss/blau, PVC, 100m Rolle is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
According to our experience the article is ready for dispatch within 11 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of 46100.100 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you LSA+ TK Schaltdraht YV 2x0,6/1,1 weiss/blau, PVC, 100m Rolle always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on LSA+ TK Schaltdraht YV 2x0,6/1,1 weiss/blau, PVC, 100m Rolle if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.

