DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable Cu PVC AWG 26/7 length 0.5 m color white
|
6,89 EUR |
|
|
( 8,20 EUR incl. VAT ) ≈ £5.95 | ≈ $7.99 plus delivery charges |
|
| Delivery time on requestinfo_outline | |
| Lieske Part No.: | 160902 |
|---|---|
| Mfg Part No: | DK-1511-005/WH |
| UPC/EAN: | 4016032212294 |
| Weight: | 0.01 kg |
| Design | |
| Material | Plastic |
| Certification | CE, FCC, WEEE, CSAc/us, T |
| Internal | No |
| Surface coloration | monotone |
| Colour of product | Black |
| RoHS compliance | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 553 g |
| Keyboard weight | 553 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 452 x 158 x 23.5 mm |
| Packaging data | |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Power | |
| Power source type | PS/2 |
| Keyboard | |
| Numeric keypad | Yes |
| Recommended usage | Home |
| Flexible keyboard | No |
| Keyboard style | Straight |
| Full-size keyboard | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Wrist rest | No |
| Device interface | PS/2 |
| Keyboard language | Portuguese |
| Purpose | PC/server |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Keyboard form factor | Standard |
| Other features | |
| Width | 452 mm |
| Power requirements | 50mA, 5V |
| Depth | 158 mm |
| Height | 23.5 mm |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 |
| System requirements | |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Home |
| Ergonomics | |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 1.85 m |
| Mouse | |
| Mouse included | No |
Questions & answers
What is the delivery time of DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable Cu PVC AWG 26/7 length 0.5 m color white?
The article DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable Cu PVC AWG 26/7 length 0.5 m color white is currently not in stock and must be ordered on a per-order basis.
According to our experience the article is ready for dispatch within 16 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of DIGITUS DK-1511-005/WH to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable Cu PVC AWG 26/7 length 0.5 m color white always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable Cu PVC AWG 26/7 length 0.5 m color white if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
