DELOCK Antenna Cable SMA plug to SMA plug LMR/CFD300 10m low loss
|
27,52 EUR 27,53 EUR |
|
|
( 32,75 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time on requestinfo_outline | |
| Lieske Part No.: | 428540 |
|---|---|
| Mfg Part No: | 90452 |
| UPC/EAN: | 4043619904525 |
| Weight: | 0.48 kg |
| Performance | |
| Cooling type | Passive |
| Motherboard form factor | ATX |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Certification | CE, C-Tick, FCC(Class B) |
| Component for | PC |
| Motherboard chipset | Intel C224 |
| RAID levels | 0,1,5,10 |
| Motherboard chipset family | Intel |
| PC health monitoring | CPU,FAN,Temperature |
| Memory | |
| Memory channels | Dual |
| Number of memory slots | 4 |
| Non-ECC | No |
| ECC | Yes |
| Supported UDIMM module capacity | 2GB,4GB,8GB |
| Maximum UDIMM memory | 32 GB |
| Supported memory clock speeds | 1333,1600 MHz |
| Memory slots type | DIMM |
| Supported UDIMM clock speeds | 1333,1600 MHz |
| Supported memory types | DDR3-SDRAM |
| Processor | |
| Intel Core i3/i5/i7 series | i3-4xxx,i5-4xxx,i7-4xxx |
| Compatible processor series | Celeron,Core i3,Core i5,Core i7,Pentium,Xeon |
| Processor family | Intel |
| Processor socket | Socket H3 (LGA 1150) |
| Maximum number of SMP processors | 1 |
| Networking | |
| LAN controller | Intel I210AT |
| Ethernet interface type | Gigabit |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Expansion slots | |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x8 (Gen 2.x) slots | 1 |
| PCI slots | 3 |
| Graphics | |
| Discrete graphics support | Yes |
| Graphics adapter family | Aspeed |
| Graphics adapter | AST1300 |
| On-board graphics adapter | Yes |
| Maximum graphics adapter memory | 64 MB |
| Parallel processing technology support | No |
| Internal I/O | |
| Serial port via internal header | Yes |
| Chassis intrusion connector | Yes |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| CPU fan connector | Yes |
| Supported hard disk drive interfaces | Serial ATA,Serial ATA II,Serial ATA III |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Number of SATA II connectors | 2 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Serial port headers | 1 |
| Number of EATX power connectors | 2 |
| TPM connector | Yes |
| Number of chassis fan connectors | 5 |
| Back panel I/O ports | |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Serial ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| PS/2 ports quantity | 1 |
Questions & answers
What is the delivery time of DELOCK Antenna Cable SMA plug to SMA plug LMR/CFD300 10m low loss?
The article DELOCK Antenna Cable SMA plug to SMA plug LMR/CFD300 10m low loss is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
According to our experience the article is ready for dispatch within 16 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of DELOCK 90452 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you DELOCK Antenna Cable SMA plug to SMA plug LMR/CFD300 10m low loss always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on DELOCK Antenna Cable SMA plug to SMA plug LMR/CFD300 10m low loss if you choose payment in advance on ordering.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
