APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON
Your rating:
Average rating
Rating for APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON
( 0 / 5 ) 0 ratings
Delivery time on requestinfo_outline
1x APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON
Lieske Part No.:741029
Mfg Part No: MFS437A-BL460
UPC/EAN: 5711045290756
Weight:5.57 kg
Graduated prices net
From piecesPrice per pieces
Product information for APG Cash Drawer MFS437A-BL460:
Size: 460 mm X 173 mm X 102 mmDrawer Front Style: Stainless Steel Lid, cash drawer comes with an 8 coin, bill till 4-6, Interface Type: DirectPRO Hardwired Cable and Connector: Epson TM Series, Color: Black
Questions & answers
What is the delivery time of APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON?
The article APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON is currently not in stock und muss auftragsbezogen bestellt werden.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on APG Cash Drawer MFS437A-BL460 APG FLIPTOP CD BLACK 24V FOR EPSON if you choose payment in advance on ordering.
Searching
Search is performed.
Please be patient ...
Fehlende Felder
Close
Product in the shopcart
The following item has been put into your shopping cart by our system:
1x APG Cash Drawer MFS437A-BL460 - APG FLIPTOP CD BLACK 24V EPSON
Sum of all articles in cart
plus VAT
Enquiry: APG Cash Drawer MFS437A-BL460 - APG FLIPTOP CD BLACK 24V EPSON