Synergy 21 LRV12W12 UNII LED power adapter - 12V 12W - HEP
| in stockinfo_outline | |||||||||||
| In Stock: >500 pieces | |||||||||||
| Datasheet: | file_download Download | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lieske Part No.: | 262087 | ||||||||||
| Mfg Part No: | LRV12W12 UNII | ||||||||||
| Weight: | 0.1 kg | ||||||||||
Graduated prices net
Product information for Synergy 21 LRV12W12 UNII:
LED power supply for wall outlets
Output: 12V DC, 1 A, max. 12 Watt
Input: AC 100-240Vac
Weight: 100g
Size: 55 * 22mm
Questions & answers
What is the delivery time of Synergy 21 LRV12W12 UNII LED power adapter - 12V 12W - HEP?
The article Synergy 21 LRV12W12 UNII LED power adapter - 12V 12W - HEP is currently in stock
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Synergy 21 LRV12W12 UNII LED power adapter - 12V 12W - HEP always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Synergy 21 LRV12W12 UNII LED power adapter - 12V 12W - HEP if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Synergy 21 LRV12W12 UNII LED power adapter - 12V 12W - HEP via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
This product is recommended as accessory for
Synergy 21 LED controller EOS 05 wall switch 2-way series 1
Wall button for EOS 05 controllerControl of 1 or 2 zones Brightness intuitively controllable 0.1% to 100% dimmable Integrated CR2430 battery Dimensions: 86x86x13mm 2 zones can be controlled ... Lieske Part No.: 1007982 Mfg Part No: S21-LED-SR000096 |
 plus delivery charges
Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline
Synergy 21 LED controller EOS 05 wall switch 1-gang series 1
Wall button for EOS 05 controllerControl of 1 or 2 zones Brightness intuitively controllable 0.1% to 100% dimmable Integrated CR2430 battery Dimensions: 86x86x13mm 2 zones can be controlled ... Lieske Part No.: 1007983 Mfg Part No: S21-LED-SR000095 |
 plus delivery charges
ALLNET meeting room RGB LED tablet 13 inch RK3399 Android 10 and NFC/RFID black
ALLNET meeting room LED tablet 13 inch RK3399 Android 10 and RFID (NXP Mifare, Desfire)Includes power supply and integrated snap-in wall mount with theft protection. RGB LED for displaying, for ... Lieske Part No.: 1020733 Mfg Part No: MeetOne-130 |
ALLNET meeting room RGB LED tablet 15 inch RK3399 white Android 10 and NFC/RFID
ALLNET meeting room LED tablet 15 inch RK3399 Android 10 and RFID (NXP Mifare, Desfire)Includes power supply and integrated snap-in wall mount with theft protection. RGB LED for displaying, for ... Lieske Part No.: 1020745 Mfg Part No: MeetOne-150W |
ALLNET Touch Display Tablet 14 inch e.g. Installation frame, flush-mounted frame (not for panels)
Flush-mounted / installation frame for 35,6 cm ( 14 inch ) inch tablet (142997)only the frame, without tablet! Please keep in mind that the speakers and microphones are on the back of the tablet and ... Lieske Part No.: 1075759 Mfg Part No: ALLTAB14ZollRahmen |
Synergy 21 LED Retrofit GX5.3 4x1W amber/orange