Synergy 21 LED Tri-proof Light 150cm zub Abhängeseile - Seilabhängung
|
5,11 EUR |
|
|
( 6,08 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >25 pieces | |
| Lieske Part No.: | 122777 |
|---|---|
| Mfg Part No: | S21-LED-Ra250001 |
| UPC/EAN: | 4038816239709 |
| Weight: | 0.1 kg |
Product information for Synergy 21 S21-LED-Ra250001:
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2300 g |
| Dimensions (WxDxH) | 160 x 248 x 138.5 mm |
| Memory | |
| Buffer size | 4 KB |
| Print quality | |
| Maximum printing width (columns) | 42 |
| Colour | No |
| Ports & interfaces | |
| Standard interfaces | IEEE1284 |
| Optional connectivity | 10BaseT, 802.11b, P-USB, USB, RS-232 |
| Power | |
| Power consumption (typical) | 31 W |
| Other features | |
| Printing media thickness | 0.06/0.085 |
| Connectivity technology | Wired |
| Source data-sheet | Icecat.biz |
| Standard media sizes | 63 / 57 /47 mm |
| Compatible operating systems | Widows 2000, XP, Vista |
| Print technology | |
| Print head | 9 pi |
| Printing | |
| Maximum print speed | 200 cps |
| Maximum number of copies | 1 copies |
| Certificates | |
| Safety | UL, CSA, T |
| Endurance | |
| Mean time between failures (MTBF) | 180000 h |
| Ribbon life | 3 million characters |
Questions & answers
What is the delivery time of Synergy 21 LED Tri-proof Light 150cm zub Abhängeseile - Seilabhängung?
The article Synergy 21 LED Tri-proof Light 150cm zub Abhängeseile - Seilabhängung is currently in stock
According to our experience the article is ready for dispatch within 6 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of Synergy 21 S21-LED-Ra250001 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Synergy 21 LED Tri-proof Light 150cm zub Abhängeseile - Seilabhängung always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Synergy 21 LED Tri-proof Light 150cm zub Abhängeseile - Seilabhängung if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Synergy 21 LED Tri-proof Light 150cm zub Abhängeseile - Seilabhängung via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
