Synergy 21 LED Alu U-Profil + Muster Tasche +
|
25,47 EUR |
|
|
( 30,31 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 6 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >50 pieces | |
| Lieske Part No.: | 598473 |
|---|---|
| Mfg Part No: | S21-LED-PR250132 |
| UPC/EAN: | 4038816247001 |
| Weight: | 0.5 kg |
Product information for Synergy 21 S21-LED-PR250132:
| Weight & dimensions | |
| Width | 67.6 mm |
| Memory | |
| Memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Lead plating | Gold |
| Memory voltage | 1.8 V |
| Internal memory | 1 GB |
| Registered | No |
| Memory bus | 64 bit |
| Internal memory type | DDR2 |
| Module configuration | 128M X 64 |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 1 GB |
| CAS latency | 5 |
| Other features | |
| Bus clock rate | 667 MHz |
| Rack mounting | 200-pin SODIMM |
| Compatibility | MA346G/A (Apple); MA837G/A (Apple) |
| Error indication | Non-ECC |
| Memory layout | 1 x 1024 MB |
| Mac compatibility | Yes |
| Form factor | 200-pin SODIMM |
| Warranty | Lifetime |
| Internal memory | 1024 MB |
Questions & answers
What is the delivery time of Synergy 21 LED Alu U-Profil + Muster Tasche +?
The article Synergy 21 LED Alu U-Profil + Muster Tasche + is currently in stock
According to our experience the article is ready for dispatch within 6 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of Synergy 21 S21-LED-PR250132 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Synergy 21 LED Alu U-Profil + Muster Tasche + always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Synergy 21 LED Alu U-Profil + Muster Tasche + if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Synergy 21 LED Alu U-Profil + Muster Tasche + via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.
