Synergy 21 LED Track-Serie für Stromschiene VLE-Serie 48W, 120°, ww, CRI>90 W
|
-10% 51,03 EUR 56,70 EUR |
|
|
( 60,73 EUR incl. VAT ) plus delivery charges |
|
| Delivery time from supplier's stock (ca.) 11 workdaysinfo_outline | |
| In Stock: >50 pieces | |
| Lieske Part No.: | 292538 |
|---|---|
| Mfg Part No: | S21-LED-NB0240090 |
| UPC/EAN: | 4038816232571 |
| Weight: | 1.5 kg |
Product information for Synergy 21 S21-LED-NB0240090:
| Design | |
| Cooling type | Active |
| Colour of product | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Depth | 231 mm |
| Height | 216 mm |
| Weight | 8000 g |
| Performance | |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Type | NAS |
| Server operating systems supported | Windows 2000 Server,Windows Server 2003,Windows Server 2003 R2,Windows Server 2003 x64,Windows Server 2008,Windows Server 2008 R2,Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2008 x64 |
| On/off switch | Yes |
| Device class | Home & Home Office |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate |
| Backup function | Yes |
| Management protocols | HTTP, HTTPS |
| Operating system installed | Linux |
| Built-in BitTorrent client | Yes |
| Memory | |
| Internal RAM | 2 GB |
| Internal RAM type | DDR3 |
| Ports & interfaces | |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Power | |
| Power supply location | Built-in |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Power consumption (max) | 86 W |
| Number of power supply units | 1 |
| Processor | |
| Processor frequency | 1.86 GHz |
| Processor model | D2550 |
| L2 cache | 1 MB |
| Processor cores | 2 |
| Processor family | Intel Atom |
| Other features | |
| Power management | Yes |
| Networking | |
| iSCSI support | Yes |
| Supported network protocols | TCP/IP, CIFS/SMB, DFS, AFP, HTTP/HTTPS, FTP/SFTP, NFS, LDAP, NTP, SNMP, RTSP, BitTorrent |
| Data link protocols | SMB/CIFS, AFP, FTP/FTPS, SFTP, HTTP/HTTPS, NFS |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage | |
| Supported storage drive types | HDD |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Maximum supported storage capacity | 16 TB |
| Storage drives installed | Yes |
| Total installed storage capacity | 4000 GB |
| Storage drive interface | Serial ATA |
| RAID levels | 1,5,6,10,JBOD |
| Storage drive capacity | 1000 GB |
| Installed storage drive type | HDD |
| Number of storage drives installed | 4 |
| Hot-swap drive bays | Yes |
| RAID support | Yes |
| Certificates | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) certified | Yes |
Questions & answers
What is the delivery time of Synergy 21 LED Track-Serie für Stromschiene VLE-Serie 48W, 120°, ww, CRI>90 W?
The article Synergy 21 LED Track-Serie für Stromschiene VLE-Serie 48W, 120°, ww, CRI>90 W is currently in stock
According to our experience the article is ready for dispatch within 11 working days. The delivery time usually refers to 1 piece. When ordering larger quantities, we can maybe shorten the delivery time. Just send us an inquiry about the desired quantity of Synergy 21 S21-LED-NB0240090 to our sales team for an exact delivery time.
How can I buy the item at a lower price?
We offer you Synergy 21 LED Track-Serie für Stromschiene VLE-Serie 48W, 120°, ww, CRI>90 W always at the best possible price. We can give you a discount of 2% on Synergy 21 LED Track-Serie für Stromschiene VLE-Serie 48W, 120°, ww, CRI>90 W if you choose payment in advance on ordering.
You can also send us a price proposal for your desired quantity of Synergy 21 LED Track-Serie für Stromschiene VLE-Serie 48W, 120°, ww, CRI>90 W via the form price proposal. Enter your name, contact details, price and quantity you need. Our sales team will then send you a good quotation immediately.
We also offer individual prices for your needs. You can get an offer by using the form Wholesale Inquiry.





