
| Lieske Part No. | 433620 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB2HAB30AC |
| EAN-Code | 0065030845137 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 23,57 EUR
28,05 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Cable length | 10 m |
| Gender | Male/Male |
| Weight | 450 g |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Colour of product | Black |
| USB version | 2.0 |
| Connector 2 | USB B |
| Connector 1 | USB A |
| Packaging data | |
| Package length | 160.00 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 500 g |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Other features | |
| USB connector type | USB Type-A,USB Type-B |
| Number of products included | 1 pc(s) |