
| Lieske Part No. | 548811 |
|---|---|
| Mfg Part No | FIBLCST3 |
| EAN-Code | 0065030797719 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 15,95 EUR
18,98 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Core diameter | 62.5 |
| RoHS compliance | Yes |
| Cladding diameter | 125 |
| Connector 2 | ST |
| Colour of product | Orange |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Connector 1 | LC |
| Full duplex | Yes |
| Gender | Male/Male |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 0.40 mm |
| Package depth | 199 mm |
| Package height | 216 mm |
| Cable length | 3 m |
| Other features | |
| Package length | 7.83 mm |
| Core / cladding diameter | 62.5/125 |
| Connector(s) | LC-ST |