
| Lieske Part No. | 716133 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBPNLAFAM2 |
| EAN-Code | 0065030858922 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 5,24 EUR
6,24 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| USB version | 2.0 |
| RoHS compliance | Yes |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Cable length | 0.6 m |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Gender | Male/Female |
| Material | PVC |
| Weight | 38 g |
| Colour of product | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 |
| Package weight | 44 g |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 12 mm |
| Package width | 125 mm |