
| Lieske Part No. | 499883 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBMUSBFM1 |
| EAN-Code | 0065030842907 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 5,08 EUR
6,05 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Cable length | 0.3 m |
| Connector 2 | Mini-USB B |
| Connector 1 | USB A |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Gender | Male/Female |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Packaging data | |
| Package width | 126 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package weight | 30 g |
| Package height | 223 mm |