
| Lieske Part No. | 474851 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBLT3MW |
| EAN-Code | 6503085176300 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 21,34 EUR
25,39 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | White |
| Connector 2 | Lightning |
| Connector 1 | USB A |
| Gender | Male/Male |
| Cable length | 3 m |
| Weight | 98 g |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Packaging data | |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 20 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package weight | 147.2 g |
| Package width | 150 mm |