
| Lieske Part No. | 986991 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBLT1MW |
| EAN-Code | 0065030850599 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 16,87 EUR
20,08 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Weight | 29 g |
| Colour of product | White |
| Connector contacts plating | Nickel |
| USB version | 2.0 |
| RoHS compliance | Yes |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Gender | Male/Male |
| Packaging data | |
| Package weight | 77 g |
| Quantity per pack | 1 |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 20 mm |