
| Lieske Part No. | 240900 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBLT1MB |
| EAN-Code | 0065030850582 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 16,07 EUR
19,12 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Black |
| RoHS compliance | Yes |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Lightning |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Gender | Male/Male |
| Cable length | 1 m |
| Weight | 31 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 80 g |
| Package width | 150 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 170 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Other features | |
| Quantity | 1 |
| Compatibility | Apple iPhone / iPod / iPad |