
| Lieske Part No. | 617431 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBEXTAA6IN |
| EAN-Code | 0065030818544 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 4,33 EUR
5,15 EUR incl. VAT
|
| Packaging data | |
| Package width | 9 mm |
| Package length | 4.88 mm |
| Package height | 225 mm |
| Package depth | 124 mm |