
| Lieske Part No. | 180654 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBEXTAA5DSK |
| EAN-Code | 0065030832083 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 5,49 EUR
6,53 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Black |
| USB version | 2.0 |
| RoHS compliance | Yes |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Cable length | 1.5 m |
| Gender | Male/Female |
| Material | Nickel |
| Weight | 100 g |
| Packaging data | |
| Package height | 220 mm |
| Package width | 25 mm |
| Quantity per pack | 1 |
| Package depth | 124 mm |
| Package weight | 100 g |