
| Lieske Part No. | 913075 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBEXTAA3BK |
| EAN-Code | 0065030840897 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 3,40 EUR
4,05 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Cable length | 0.91 m |
| Data transfer rate (max) | 480 Mbit/s |
| Colour of product | Black |
| Connector 2 | USB A |
| Connector 1 | USB A |
| Gender | Male/Female |
| Material | PVC |
| Weight | 50 g |
| Packaging data | |
| Package height | 220 mm |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package length | 120.00 mm |
| Other features | |
| USB connector type | USB Type-A |