
| Lieske Part No. | 219847 |
|---|---|
| Mfg Part No | USBAB3MR |
| EAN-Code | 0065030851664 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 6,02 EUR
7,16 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Weight | 88 g |
| Colour of product | Black |
| Connector contacts plating | Nickel |
| USB version | 2.0 |
| RoHS compliance | Yes |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB B |
| Cable length | 3 m |
| Gender | Male/Male |
| Packaging data | |
| Package weight | 95 g |
| Quantity per pack | 1 |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 10 mm |