
| Lieske Part No. | 198386 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB3SEXT5DSK |
| EAN-Code | 0065030842785 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 13,00 EUR
15,47 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Colour of product | Blue |
| Gender | Male/Female |
| Data transfer rate (max) | 5000 Mbit/s |
| Cable length | 1.52 m |
| Material | PVC |
| Packaging data | |
| Package height | 10 mm |
| Package width | 220 mm |
| Package length | 130.00 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package weight | 130 g |
| Other features | |
| USB connector type | USB Type-A |
| Cable type | 28 AWG |