
| Lieske Part No. | 992458 |
|---|---|
| Mfg Part No | USB3SEXT5DKB |
| EAN-Code | 0065030857666 |
| Manufacturer | Startech.com |
| Here only | 13,00 EUR
15,47 EUR incl. VAT
|
| Features | |
| Gender | Male/Female |
| Weight | 125 g |
| Colour of product | Black |
| Connector contacts plating | Nickel |
| USB version | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| RoHS compliance | Yes |
| Data transfer rate (max) | 5000 Mbit/s |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Cable length | 1.5 m |
| Packaging data | |
| Package depth | 220 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 130 g |
| Quantity per pack | 1 |
| Package width | 130 mm |